searchWHATSAPP
formİLETİŞİM FORMU
tel

Transport anything from anywhere

Malatya Ambar

Malatya ambar, Payam lojistik firmasının Doğu Anadolu bölgesinde varolan önemli transfer merkezidir. Ambar taşımacılığında bölgenin en önemli duraklarından ve toplama merkezlerindendir. Malatya merkez ve yakın şehirlerdeki üretim noktalarından alınan yükler bu merkezde sınıflandırılır. Gruplandırılan bu yükler varış adreslerine taşınmak üzere yola çıkar. İstanbul Malatya ambar Payam lojistik firması ile İstanbul merkezli olarak taşımacılık işlerini yürütmektedir.

Malatya Ambar Kargo İle Sorunsuz Taşımaya Önem Veriyoruz

Kurulduğu günden beri tüm nakliyat işlerinde başarılı çalışmalar yürütmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak görmektedir. Tuzla Malatya ambar firmasına teslim edilen ürünler alındığı gibi sahiplerine teslim edilmektedir. Türkiye genelinde faaliyet gösteren diğer ambarlardan da kargo nakliyat işleri olarak ambara ulaştırılan yükler herhangi bir zaman kaybına fırsat verilmeden yüklerin sahiplerine teslim edilmektedirler. Malatya nakliyat ambarı Payam lojistik firmasına bağlı olarak çalışan diğer ambar firmaları gibi organizedir.

Malatya Ambarı Müşteri Taleplerini Adresten Alıyoruz

Türkiye genelinde parça olarak toplanan yüklerin nakliyesinde özellikle hassas bir çalışma modeli gerçekleştirilmektedir. Ambarlarda toplanan yükler ait olduğu bölgenin veya şehrin ambarlarına gönderilerek sahiplerinin belirttiği adreslere teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Orhanlı Malatya ambar sizlerden gelen talepleri gün içinde belirttiğiniz adresten, gezici ambar kamyonetleri ile toplamakta ve merkez depolarına getirmektedir. Gezici kamyonlarla toplanan yükler, ambarda gönderileceği güzergaha göre gruplandırılarak sevk çıkışı yapılır.

Düzenli Araç Çıkışları Yapıyoruz

Anadolu yakası Malatya ambar tarafından toplanan mevcut yükler, örneğin Malatya’ya sevk edilecekse veya İstanbul merkez ambarına gönderilecekse gideceği güzergah için yeteri ambar yükünün belirli  bir potansiyele ulaşmış olması gerekmektedir. Bu bölgeye gönderilecek aracın hareket ettirilerek sevk edilmesine imkan verecek düzeye ulaşmış olması gerekmektedir. Gebze Malatya ambar firmasının depolarında biriken yükler taşınacak miktara ulaştığında gitmesi gereken adreslere teslim edilmek üzere nakliyat firmasının geniş filosuna ait araçlardan en uygun nakliyat aracı yükleri taşımak üzere hareket ettirilir.

Malatya Ambar Kargo İle Yüklerin Sağlam Taşınması için Önlemler Alırız

Öncelikle taşınacak yüklerin hızlı, güvenilir ve herhangi bir kayba fırsat verilmeden araçlara yüklenmesi sağlanır. Bu işlem yapıldıktan sonra yol boyunca herhangi bir çarpma ve olumsuzluğa karşı gerekli tedbirler alınır ve araç belirlenen zamanda hareket ettirilir. İstanbul’a veya diğer bölgelere gönderilen ürünler tam bir ehemmiyet içerisinde sahiplerine teslim edilmek üzere taşınır. Taşınan yükler güvenli ve eksiksiz olarak müşterilere teslim edilir.