Paletli Taşımacılık

Yurt içi paletli taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, palet boyutlarına göre tasarlanmış kapalı kasa araçlarımızla, belirtilen adreslere kısa zamanda teslimat yapmaktadır. Nakliye şirketimiz, yurt içi paletli taşıma hizmetlerinde uzman ekibiyle başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Günümüz şartlarında aradığınız hizmetleri profesyonel çözümlerle çözen firmamız, adrese teslim işlemlerinde özel donanımlı son model araçlar kullanmaktadır.

Paletli Taşıma Seri ve Güvenlidir

Paletli taşıma işlemlerinde, paletlere özel olarak tasarlanmış kasaları bulunan yük araçlarımız kullanılmaktadır. Sağlam şekilde istiflenerek palet yapılan yükler daha hızlı yüklenip daha hızlı indirildiğinden, son yıllarda en çok tercih edilen taşımacılık modelidir. Araç filomuzun bütün trafik ve ulaştırma bakanlığı izinleri bulunmaktadır. K belgesi ve SRC belgesi gibi bütün belgeler, zamanında tedarik edilmiştir. Paletli taşıma işlemlerinde bilgili olan şoförlerimiz, kısa zamanda belirtilen adreslere paletli yükleri ulaştırmaktadır.

Paletli yükleri indirmek ve yüklemek için kullanılan forkliftler yük araçlarımızla uyumludur. Standart boyutlara sahip olan paletler, tam olarak yük araçlarımıza yerleşmektedir. Bu konuda tecrübeli elemanlarımız, paletli yerleştirme konusunda da yardımcı olabilmektedir.

Payam Lojistik ile Zamanında Teslimat

Paletli taşıma işlemlerinde uzman olan ekiplerimiz, profesyonel yöntemlerle kısa zamanda yükleme ve indirme işlemini gerçekleştirmektedir. Özel donanımlı olan araçlarımız, paletli taşıma işlemlerinde de yüklerinize zarar vermeden adreslere teslim etmektedir. Yurt içi paletli taşımacılık işlemlerinde, kilometre, taşınacak yük cinsi, yükün ağırlığı ve kullanılacak araç cinsi gibi etkenler, fiyatlandırma işlemlerinde, etkili rol oynamaktadır.

Etkili Çözümler Sunarız

Etkili ve güvenilir çözümler sunan ekiplerimiz, söz verilen saatte mal teslimi yaptıkları gibi en başta yapılan sözleşmeyi uygularlar. Durumda değişiklik olması durumunda müşteri onayı alınır ve çıkacak aksaklıklar engellenir.