Zincir Market Dağıtımları

Payam lojistik, zincir market dağıtımı sürecinde bilgili ekip ve profesyonel yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerle, bir bölgeden diğer bölgeye sevk olacak kargolar zamanında, güvenli ve makul fiyatlarla teslim edilmektedir.

Zincir Market Taşımacılığı için Özel Kapalı Kasa Araçlar

Büyük zincir marketler fabrikalardan veya buna benzer yerlerden bölge depolarına mal alımı yaptırmaktadır. Zincir market dağıtımı işlemlerinde en iyi hizmeti veren ekiplerimiz, avm zincirini oluşturan yerlere özel süspansiyonlu araçlarımızla, hızlı ve güvenilir taşımacılık gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerde taşınacak malların özelikleri, yükleme esnasında dikkate alınmaktadır. İlk zincir marketin deposuna gidecek malları öne, son marketin malları ise arkaya yüklenmektedir. Böylece daha hızlı mal indirme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Araçlarımızda paletli mallar için araç arkasında özel asansörler bulunmaktadır.

Özel Asansörler Yükleme ve İndirmeyi Kolaylaştırıyor

Avm’nin mallarının özelliklerine göre özel yükleme işleminden sonra, dağıtım işlemleri yakından uzağa doğru yapılmaktadır. Bu çalışmalarla zincir market dağıtımı işlemleri, başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Araçlarımızdaki özel asansörlerle, avm depolarına mal indirme işlemleri daha hızlı gerçekleşmektedir.

Böylece daha hızlı zincir market taşımacılığı gerçekleşmektedir. İstediğiniz büyüklükte araçları temin edebileceğiniz avm dağıtım işlemlerinde, uzman ekipler çalışmaktadır. Trafik ve ulaştırma bakanlığı izinleri konusunda sıkıntısı olmayan araçlarımız düzenli bakımdan geçmektedir.

Araç Desteği Yükünüzü Zamanında Ulaştırır

Arıza anında firmamız, yeni araç takviyesi yapabilmektedir. Buna nedenle sevkiyatın gecikmesinin önüne geçmekte ve güvenle mallarınızın dağıtımını tamamlamaktadır. Araç takip sistemimiz sayesinde, oluşabilecek aksaklıklar ve suistimaller önceden önlenmektedir. Bu şekilde araçlarımız zamanında dağıtım yapmakta ve uzman ekibimizden daha iyi faydalanılmaktadır. İşini meslek edinmiş elemanlarımız kısa zamanda görevlerini başarıyla yerine getirmektedir.