searchWHATSAPP
formİLETİŞİM FORMU
tel

Transport anything from anywhere

Diyarbakır Ambar

Diyarbakır ambar, Payam lojistik şirketinin koordinasyon ve yönlendirmesinde etkinlik gösteren depolardandır. İstanbul’da bulunan ve faaliyet gösteren deponun kullanım hakkı Payam lojistiğin markasına aittir. Payam lojistik şirketinin yük toplama araçlarının Diyarbakır ve ilçelerin müşterilerinin talepleri ile yüklendikleri yükleri İstanbul Diyarbakır ambar firması depolarına bırakarak burada geçici bir süre bekletilmesi daha sonra meydana gelecek olan nakliye işlemleri gerçekte kargo şirketlerinin taşıma mantığı ile aynı sürdürülmektedir.

Diyarbakır Nakliye Ambarı ile Taşıdığımız Yükün Farkındayız

Orhanlı Diyarbakır ambar depolarında biriken malzemeler gidecekleri adreslere bakılırsa gruplandırılmaktadırlar. Kargo hizmeti olarak yürütülen taşıma işlerinin bilindik kargo şirketlerinden en büyük farkı taşıdıkları yükün ağırlıkları ve nitelikleridir. Kargo şirketleri ile taşınabilecek olan yüklerin mahiyeti genel olarak değersiz veya küçük ve pahada fazla pahalı olmayan ürünler olmaktadır.

Diyarbakır Ambarı için Güçlü Araç Filomuz Hazır

Ancak Gebze Diyarbakır ambar depolarından toplanan firmamız filosu ile taşınan ambarların büyük koliler ve paletli ürünler şeklinde yüklerden oluştuğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Depolarımızda biriktirilen yüklerin gönderilmesi gerektiği adreslere bakılırsa gruplandırılması işlemleri gezici kamyonetlerin getirmiş olduğu yüklerin boşaltılması ve uygun şekilde istiflenmesi ile başlayan bir süreçtir.

Diyarbakır Ambar Kargo İle Yüklerinizi Adresinizden Alıyoruz

Gezici kargo kamyonetleri ile getirilen yükler Diyarbakır nakliye ambarı deposunda biriktirildikten ve adreslere göre sınıflandırıldıktan sonra yeteri düzeyde yükün oluşması beklenmektedir. Sözgelimi Tuzla Diyarbakır ambar İstanbul’a sevk olunacak yüklerin toplandıktan sonra Diyarbakır’a gönderilecek olan filo aracın kasasını dolduracak kadar birikmiş olması arz etmektedir. Aksi takdirde İstanbul’a gönderilecek araç yük kâfi olmadığı için yükleme yapılan araç ertesi gün tamamlanarak yola çıkarılır. Yüklerin çıkartılması gereken aracın dolacağı kadar bir yük birikmişse o vakit eşyalar ya da yükler bu taşıtlara yüklenerek sevkiyata gönderilmektedir.

Müşteri Hizmetlerimiz Üzerinden İrtibat Sağlayın

Anadolu yakası Diyarbakır ambar acil firmamızın çalışmalarından faydalanmak ve Payam lojistik taşıma hizmetlerini satın almak istiyorsanız internet sitemize başvurmanız gerekmektedir.

İnternet sitesine girdikten sonra firmanın faaliyetlerini daha detaylı inceleyebilir siniz. İnternet sitesinde yazılı açıklamaları yeteri seviyede bulmadığınıza inanıyorsanız sitede yazan iletişim telefon numaramızdan lütfen bizi arayın. Hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında bilgi almak bizimle irtibatınıza bağlı hemen harekete geçin.