Karaköprü Ambar

Karaköprü Ambar

Gün geçtikçe gelişen nakliye sektöründe ambar kargo firmalara özel çözümler getirmektedir. Bu hizmet ile firmalar kendi nakliye araçlarına ihtiyaç duymadan ürünlerini farklı adreslere gönderebiliyorlar. Karaköprü ambar hizmetinin uygun fiyatlı olmasıyla da firmaların maliyetlerini yükseltmemektedir. Ambar kargo hizmeti ile az ya da çok ürünün miktarı fark etmeden göndermek mümkün olmaktadır.

Ambar Kargo Nedir?

Ambar kargo hizmeti ayrı bir sektör olarak ortaya çıkmaktadır. Nakliye şirketleri bireysel eşyaları taşırken ambar kargo hizmetinden firmalar ürün ve mallarını farklı bir adrese göndermek için yararlanmaktadırlar. Bu hizmet kapsamında ürünler adresten alınarak öncelikle İstanbul/Tuzla’da bulunan geniş depoya getirilir. Depoda toplanan ürünlerin miktarı bir aracı dolduracak kadar olduğunda ise nakliyesi gerçekleştirilir. Aynı yöne gidecek farklı firmaların ürünleri aynı araçla taşındığından maliyetin düşmesi sağlanır. Ürünlerini göndermek isteyen firmalar şu hizmetleri alabilmektedirler.

  • Komple taşımacılık
  • Parsiyel taşımacılık
  • Parça yük taşımacılığı
  • Ambar kargo
  • Depolama

Ambar Hizmetinin Yararları Nelerdir?

Tüm firmaların amacı ürün ve mallarını satarak kar elde etmektir. Ürünün satışında ortaya çıkan maliyetler içinde nakliyede bulunmaktadır. Firmaların kendi araçları olması, nakliye hizmetinin verilmesi için personel çalıştırması maliyeti yükseltmektedir. Nakliye maliyetinin minimum olabilmesi için Karaköprü ambar kargo hizmetinden yararlanılmaktadır. Nakliye maliyeti düşürülmekte ve elde edilecek karda istenen düzeyde olmaktadır. Bu hizmetin alınması yararları arasında şunlar bulunmaktadır.

  • Ürünlerin nakliyesi kısa sürede gerçekleştirilmektedir
  • Ürünlerin taşınması için araç ve personele firmalar ihtiyaç duymazlar
  • Ambar nakliye ile ürünlerin ekonomik bütçe ile taşınması mümkün olur
  • Ürünlerin depolanması gerektiğinde firmamızın geniş depolarından yararlanılmaktadır

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Verilir?

Ambar kargo hizmeti nasıl verilir araştırıldığında bunun özel uzmanlık isteyen bir alan olduğu görülmektedir. Uzun yıllardır sektörde olan firmamız deneyimli ekibi ile firmaların nakliye ve lojistik ihtiyaçlarını üstün kalitede karşılamaktadır. Ürünlerinizi farklı bir kente göndermeniz gerektiğinde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun ardından ürünün miktarını öğrenmekte ve uygun büyüklükte araç göndererek firmanızdan almaktayız.

Araca yüklenen ürünleri Tuzla’daki ambara getirmekteyiz. Ardından gideceği yönde yeterli miktarda ürün olması halinde kapalı kasa büyük araçlara, tırlara yükleyerek hedef noktaya doğru yola çıkartmaktayız. Hedef adreste ürünü kendi personelimizle indirerek teslim ederek işimizi sonlandırmaktayız.

Ambar Kargo Hizmetini Tüm Ülkeye Vermekteyiz

Şirket merkezimiz ve geniş ambarımız İstanbul Tuzla’dadır. Avrupa ve Anadolu yakasından topladığımız ürünler öncelikle ambarımıza getirilmektedir. Verdiğimiz kaliteli hizmetle müşteri portföyümüz sürekli genişlemektedir. Müşterilerimizin ürünlerinin ülkemizin her kentine kısa sürede ve sorunsuz taşınması adına kesintisiz çalışıyoruz. Ayrıca personel ve araç sayımızı genişletiyoruz. Bu sayede ürünlerin ambarda uzun süre beklemesinin önüne geçiyoruz.

Karaköprü nakliyat ambarı firmamız güvenilir olmayı önemsemektedir. Bu amaçla tüm ürünleri teslim aldığı andan itibaren sigortalamaktadır. Sigortalı olarak taşınan ürünleriniz için konforlu bir nakliye süreci oluşturmaktayız. Gönderileriniz depomuzda uzun süre beklememekte kısa sürede hedef adrese taşınmaktadır.