Halfeti Ambar

Halfeti Ambar

Aynı yöne gitmekte olan diğer ürünler ile bir araya getirilerek tek bir araç ile nakledilmesine hizmet eden ambar hizmetleri minimum maliyetler ile yüksek kazanç elde edilmesini sağlamaktadır. Halfeti ambar olarak bizler iş hacminiz ne olursa olsun tüm ürünlerinizi teknolojik olarak desteklenmiş modern depolarımızda topluyor ve istekleriniz doğrultusunda sevkiyata çıkarıyoruz.

Halfeti Ambar Firması Tarafından Sunulan Hizmetler

 • Profesyonel ekibimiz,
 • Her ihtiyaca uygun geniş araç filomuz,
 • Teknolojinin üst düzeylerde aktif rol oynadığı sistemler ile güçlendirilmiş hijyenik depo alanlarımız ve 7-24 güvenlik sistemleri ile korunan merkezimizde ambar kategorisine giren tüm hizmetleri en uygun fiyat avantajı ile alabilirsiniz.

Mal ve ürünler nakliye aşamasında nakliye güzergâhında bulunan ambarlarda çeşitlerine göre ayrıştırılarak nakliyenin tek seferde ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlar. İş gücünden, zamandan ve maliyetten çok büyük kazanç elde edilen bu yöntem sayesinde ticaretin çok daha etkin bir biçimde hayata geçirilmesi gerçekleştirilmiş olunur.

Geniş Hizmet Ağı

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasından merkezimize toplanan ürünler ve mallar, Tuzla’da bulunan depomuzda toplanır. Depolarımızın temizliği rutin olarak uzman kişiler tarafından gerçekleştirilerek gerekli haşere ilaçlamaları bu alanda sertifika sahibi olan kişiler tarafından yapılmaktadır.

Depolarda toplanan ürünler müşterilerimizden alınan bilgiler ışığında aynı yöne gitmekte olan diğer ürün ve mallar ile öncelik sırasına göre uygun araçlara yüklenir. Ambara teslim edilen ürünler teslim anından itibaren sigortalanarak olumsuz tüm durumlara karşı güvence altına alınır.

Geniş hizmet ağı sayesinde müşteri talebine göre rota oluşturan lojistik ve ulaştırma ekibimiz ambar kargo hizmetlerini aksatılmadan ve kusursuz bir biçimde ilerlemesini sağlar. Ayrıcalıkla hizmetlerimiz ve ambar kargo fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ambar Kargo Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında;

 • Parsiyel taşımacılık
 • Komple taşımacılık
 • Parça yük taşımacılığı
 • Ambar kargo
 • Depolama hizmetleri yer almaktadır.

Halfeti ambar kargo olarak bizler iş potansiyelinize göre sizlerden gelen talepleri uygun çözüm yöntemleri kullanarak yerine getirmekteyiz. İster büyük yapıların nakliye işlemlerini gerçekleştirmek için komple taşımacılık hizmetini talep edin, isterseniz de küçük çaplı işleriniz için parça yük taşıma işlemini tercih edin bizler iş potansiyeli ne olursa olsun hizmet konusunda aynı titizlikte ve kalitede iş sonucunu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Halfeti nakliyat olarak geniş müşteri potansiyelimiz sayesinde depolarda aynı yöne hareket edecek ürünlerin bir araya getirilmesi çok daha kısa sürelerde gerçekleşmektedir. Bu durum müşterilerimizin ürünlerinin çok daha hızlı bir biçimde dağıtılmasını sağlamaktadır.

Ambar Kargo Hizmetinin Faydaları

Mal ve ürünlerin üreticiden başlayan yolculuğunu yakından takip eden ambar Halfeti nakliyat ambarı hizmetleri,

 • İş gücünden yüksek tasarruf sağlar
 • Yakıt maliyetlerinin azaltılmasında büyük rol oynar
 • Mal veya ürünlerin çok daha kısa sürelerde yerlerine ulaşmasını sağlayarak vakitten tasarruf sağlar.
 • Fazla miktarlarda üretimi yapılan ürünlerin sevkiyat zamanına kadar uygun depolarda bekletilmesi olası ürün zayiatlarının önüne geçer.