Suruç Ambar

Suruç Ambar

Birden fazla müşterinin ürün ve eşyalarının bir araya getirilerek tek araçla nakledilmesini sağlayan Suruç ambar kargo ve depolama hizmetleri;

  • Yakıt giderlerinin en aza indirilmesini sağlar.
  • İş gücünden kazanç sağlar.
  • Zamandan kazanç sağlar.
  • Sigortalı ve güvenceli bir hizmet olması sebebiyle olası riskleri ortadan kaldırır.

Uzun yıllardır sektörün öncüsü olarak gerçekleştirmiş olduğumuz çok sayıda ki başarı hizmet sayesinde Suruç nakliyat olarak depolama ve ambar nakliye konusunda ortaya koymuş olduğumuz kalitenin müşterilerimize daha güçlü iş potansiyeli olarak dönüşüne şahitlik etmekteyiz.

İstanbul Suruç Arası Ambar

İstanbul-Tuzla’da bulunan depomuza gelen veya getirilen ürün ve mallar ayrıştırılma işlemlerinin sonucunda araçtan inme sıralarına göre ayarlanarak profesyonel bir ekip ile kendi filomuzda bulunan uygun araçlara yüklenir. Bu sıralama sayesinde ürünlerin ve malların birbirine karışması önlenmiş olurken, çok daha seri bir dağıtım planlanmış olur. Hizmet verdiğimiz iş kolları arasında;

  • Komple taşımacılık
  • Parsiyel yük taşımacılığı
  • Parça yük taşımacılığı
  • Ambar kargo
  • Depolama hizmetleri yer almaktadır.

Teknolojinin yakından takip edilmesi ile depo alanlarını en yeni teknolojik cihazlar ile donatılması bu alanlarda oluşabilecek güvenlik aksamalarının ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Kamera sistemlerinin 7 gün 24 saat hizmet verdiği ve ayrıca güvenlik görevlileri tarafından koruma altına alınmış olan hijyenik depo alanları her türlü ürün ve malın korunmasına uygun ortamlardır.

Ambar Kargo ve Depolama Hizmetlerinin Fiyatları

Suruç ambar kargo ve depolama hizmetlerinden yararlanarak bu sektörün sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklı iş modelleri ile çok daha yüksek kâr elde edebilirsiniz. Ambar kargo ve depo hizmetlerinin ücretlendirilmesi firmalar arasında farklı kriterlere göre değişkenlik göstermektedir.

Bizler müşterilerimizden aldığımız emanetlerin en iyi şekilde yerlerine ulaştırılması için, teslimat anından itibaren olası her türlü olumsuzluğa karşı ürün ve malları sigorta kapsamına almaktayız. Böylece güvence altına alınmış olan ürün ve malların başına olumsuz bir durum gelmesi halinde ticari olarak herhangi bir zarara maruz kalmamaktasınız.

Modern depo alanlarının hijyenik olarak hizmet sunmasını sağlarken müşteri memnuniyeti konusunda hiçbir konudan asla taviz vermemekteyiz. Ambar kargo ve depolama fiyatları konusunda araştırma yaparken dikkat edilmesi gereken kriterleri mutlaka çalışma yapacağınız firma ile görüşmelisiniz. Firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar ve iş detayları hakkında çok daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ticarete Yeni Nesil Çözüm Önerileri

Suruç nakliyat ambarı ticari faaliyetlerin can damarı olan ambar kargo ve depolama hizmetlerini modern tesislerde ve alanında profesyonel ekipler ile yerine getirmektedir. Taşımacılığın tarihi insanların varlığı kadar eski olmakla birlikte bu alanda ortaya çıkmış olan yeni nesil teknolojileri yakından takip etmekte bu sektör için önemli bir detaydır. Vermiş olduğunuz modern, kaliteli ve üst düzey ambar kargo ve depolama işlemleri için gerekli tüm detayları firma yetkilimiz ile görüşme sağlayarak alabilirsiniz.