Harran Ambar

Harran Ambar

İnsanların eşyalarını bir yerden başka bir yere taşıma ihtiyacı insanlık tarihi kadar eskidir. Günümüz ticaretinin can damarı halini almış olan nakliye ve ambar hizmetleri üreticinin tüketici ile ürün buluşturmasında oldukça büyük yer tutmaktadır. Harran ambar olarak bizler modern ambar tesislerimizde iş büyüklüğünüzü ve iş türünüzü uygun ambar ve depolama hizmetleri sunmaktayız.

Sunmuş olduğumuz üstün hizmetler arasında;

  • Ambar ve depo hizmetleri
  • Komple taşımacılık hizmetleri
  • Parça yük taşımacılığı
  • Parsiyel taşımacılık hizmetleri yer almaktadır.

Ambar Kargo Hizmetinin Faydaları

Bir yerden başka bir yere nakli gereken ürünlerin ve malların bu iş için uygun olan depolarda, uygun şartlarda toplanması ve sonrasında aynı yöne hareket etmesi gereken ürün ve malların tek bir araçla nakledilmesi iş gücünden ve yakıt giderlerinden büyük oranda kâr edilmesini sağlar.

Son teknolojinin üstün hizmetlerimize yansıtılması ile oluşturulan depolarımızdan faydalanmak ve Harran ambar kargo fiyatlarının avantajlarını öğrenmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Alanında yıllardır kaliteli hizmeti müşterilerine sunmakta olan firmamız geniş araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Güvenilir Ambar Hizmeti

İstanbul-Tuzla’da bulunan modern depomuz her türlü ambar kargo hizmetinin sunulmasına elverişli şekilde dizayn edilmiştir. 7 gün 24 saat teknolojik cihazlar ve güvenlik görevlisi ile koruma altına alınmış olan ambar depomuzda bizlere emanet etmiş olduğunuz ürünler ve mallar koruma altına alınmaktadır.

Mallarınızı veya ürünlerinizi Harran ambar firmaları emanet etmeniz halinde gerekli tüm sigorta işlemlerini başlatan firmamız ürün ve mallarınız da oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı sizleri koruma altına almaktadır. İşinde uzman kadro depomuza ulaşan ürün ve malları cinslerine ve ulaşım noktalarına göre ayrıştırarak ambar hizmetinin çok daha verimli bir biçimde çalışmasını sağlamaktadır. Depolarda biriktirilen ürünler en hızlı şekilde aynı yöne gitmekte olan ürünler ile bir araya getirilerek kısa sürede hizmet sonucu alınmaktadır.

Yıllarını bu sektörde tecrübe sahibi olmak için harcamış olan ve şuan yüksek müşteri potansiyeline sahip firmamızın iş kapasitesi yüksek olduğu için bizlere emanet edilen ürünler ve mallar çok kısa sürede yerine ulaştırılmaktadır.

Modern Ambar ve Depo Hizmetleri

Modern çağ dünyayı çok daha küçük bir yer haline getirmiştir. Bugün üretici il tüketici arasındaki anlaşma mesafesi bir telefon görüşmesi kadar kısalmış olmakla birlikte üretici ile tüketicinin ürün veya mal alışverişlerinde de araya ambar ve depo hizmetleri girmektedir. Harran nakliyat ambarı olarak bizler, en uygun ambar fiyatları sunarak işlerinizi yürütmenizde çözüm ortağı olarak görev yapmaktayız.

Uzun süre depolama ve ambar hizmeti vermiş olmanın kazandırmış olduğu tecrübeler sayesinde her türlü olasılığı hesaba katarak müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Bünyemizde bulunan farklı büyüklükteki ve özellikteki depolarımız ile her türlü ambar ve depo ihtiyacınızı avantajlı ambar depo fiyatları üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Ambar ve depo hizmetleri konusunda detaylı bilgi almak için firmamızın müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.