Hilvan Ambar

Hilvan Ambar

Hilvan ambar firması olarak bizler müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarını analiz ederek en verimli şekilde operasyon organizasyonu gerçekleştirmekteyiz. Ticari ürünler, ev eşyaları vb. diğer ürün ve mallarınız için depolama hizmetine ve ambar hizmeti verilerek nakledilmesine ihtiyaç duymanız halinde devreye giriyoruz.

Firmamıza güvenerek teslim etmiş olduğunuz ürünler ve mallar, bu sektörde deneyim sahibi kişiler tarafından uygun depolara ayrıştırılarak yerleştirilmektedir. Bu alanda kazanılmış olan teknik bilgi ve deneyim ile modern depo alanlarının birleşimi sonucunda efektif operasyon yönetimi ile hizmet ortaya çıkmaktadır.

İstanbul Hilvan Arası Ambar

Yenilikçi bir vizyon ile son teknolojinin yakından takip edilmesi çalışmalarımızın müşteri memnuniyet ile sonuçlanmasını sağlamaktadır. Doğru kararlar alarak doğru büyüme hedeflerinizi gerçekleştirirken ihtiyaç duyacağınız lojistik destek adına hizmet sunmaktayız.

Firmamızın kendi bünyesinde bulunan uygun araç filomuz ile sağladığımız ambar hizmeti ile sahip olduğunuz ticari alanlarda çok daha güçlü bir hale gelmenizi sağlıyoruz. İstanbul-Tuzla’da bulunan modern depo alanlarımızda toplanılan ürünleriniz yüksek iş kapasitesine sahip firma çalışmaları sayesinde en kısa sürede istenilen yere nakledilmektedir.

Güvenilir ve Sigortalı Hizmet

Hilvan nakliyat ambarı ve depolama olarak bizler sizlerden emanet aldığımız ürün ve malları teslim aşamasında sigorta işlemlerine tabi tutarak güvence altına almaktayız. Olası her türlü olumsuzluğun ve riskin önceden hesaba katılmış olması olumsuz durumlar karşısında zarara uğramadan ticari faaliyetlerinizi güvenli bir biçimde yürütebilmenizi sağlamaktadır. Güvence altına alınmış olan ürün ve mallarınız son teknoloji imkânlar kullanılarak yapılmış olan temiz ve hijyenik depolarda istiflenmektedir. Depoların rutin temizliği ve ilaçlama ihtiyaçları firmamızın güvencesi altındadır.

İstanbul ilinin Avrupa ve Anadolu yakasından toplanarak depo alanına getirilen ürünler;

  • Komple taşımacılık
  • Parça yük taşımacılığı
  • Parsiyel taşımacılık
  • Ambar kargo
  • Depolama hizmetleri çerçevesinde değerlendirilerek uygun şekillerde depolanmaktadır.

Ambar Kargo ve Depolama Hizmetlerinin Faydaları

Küçük miktarlarda bulunan ürün veya malların nakliye giderlerinin minimuma indirilmesinde en etkili yöntem ambar kargo ve depolama hizmetleridir. Birbiri ile aynı yöne gidecek olan ürünlerin veya malların uygun biçimde istif edilerek tek bir araca yüklenmesi zamandan da büyük kazanç sağlamaktadır. İş gücünün verimli bir biçimde kullanılmasını sağlayan bu yöntem düşük kâr marjlarını çok daha yüksek oranlara çıkartacaktır.

Bu alanda yıllardır elde etmiş olduğu tecrübesini iş alanlarında kullanmakta olan firmamız yüksek potansiyelle memnun müşteri kapasitesine sahiptir. Bu firma olarak bizlerin çok daha kısa sürelerde istenilen sonuca ulaşmamızı sağlamaktadır. Aynı yöne gitmesi istenilen ürünlerin çok daha kısa sürede depolarda biriktirilmesi ile nakliye işlemi çok daha hızlı ilerlemektedir.

Ambar Kargo ve Depolama Fiyatları

Ambar kargo ve depolama hizmetleri fiyatlandırmasında pek çok faktör devreye girmektedir. Hilvan ambar kargo olarak bizler;

  • Modern ve teknolojik depo çözümlerimiz
  • Her türlü iş kapasitesine uygun geniş araç filomuz
  • Sigortalı ve güvenceli ambar ve depo hizmetimiz
  • Alanında profesyonel çalışma ekibimiz
  • Hijyenik ve güvenlikli depo hizmetlerimiz ile bu alanda hizmet sunmakta olan diğer firmalardan ayrılmaktayız.