Birecik Ambar

Birecik Ambar

Nakliye hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Küreselleşen dünyada firmalar ürünlerini artık farklı ülkelere ve kentlere daha fazla satmaktadırlar. Bunun içinde uygun fiyatlı ve hızlı çözümleri firmalar aramaktadırlar. Birecik ambar hizmeti ile firmamız bu çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Sahip olduğumuz özmal araçlarımız, geniş ekiplerimiz ve İstanbul/Tuzla’da bulunan depolarımızla üstün kalitede hizmet sunmaktayız.

Ambar Kargo Nedir?

Ambar kargo nedir incelendiğinde firmaların ürünlerinin adreslerinden alınarak istedikleri adrese teslim edilmesidir. Bu hizmeti kargo firmaları da vermektedir. Bunun yanında kargo firmaları ürünleri özensiz taşımanın yanında oldukça yüksek faturalar çıkartmaktadırlar. Firmamız ise verdiği ambar kargo hizmeti ile ürünlerinizi dikkatle ve uygun fiyatla taşımaktadır. Ambar kargo hizmetinin daha uygun fiyatlı olarak verilebilmesini aynı yöne gidecek ürünlerin tek bir araçla taşınması sağlamaktadır. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından ürünlerinizi topluyor Tuzla’da bulunan depomuza getiriyoruz. Burada aynı yöne gidecek ürünler ayrılmakta ve büyük araçlara yüklenerek gönderimi sağlanmaktadır.

Ambar Hizmetinin Yararları Nelerdir?

Ambar hizmetini ürünlerinizin miktarı ne olursa olsun almanız mümkün olmaktadır. Bu sayede ürünlerinizi farklı adreslere göndermek için nakliye aracına sahip olmanıza gerek bulunmaz. Aynı zamanda Birecik ambar kargo hizmetinde ürünler istendiği takdirde depolarımızda güvenle depolanmaktadır. Ambar kargo hizmeti almanın yararları arasında şunlar yer almaktadır.

  • Bir palet ya da bir aracı dolduracak kadar çok olan tüm ürünlerinizi bu hizmetle
  • Ürünleriniz adresinizden alınır ve istenen adrese teslim edilir
  • Ürünlerin nakliyesi sigortalı şekilde yapılır
  • Nakliyesi yapılan ürünün miktarı fark etmeksizin uygun fiyatla taşıma gerçekleştirilir

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Verilir?

Ambar kargo hizmetinde ürünleriniz adresinize gelen küçük ölçekli araçlara firmamızın kendi personeli tarafından yüklenmektedir. Adresten alınan ürünler depomuza getirilmekte ve burada depolanmaktadır. Ardından aynı yönde gidecek ürünler aynı araca yüklenmektedir. Bu şekilde uygulama parsiyel taşımacılık ya da parça yük taşımacılığı yapılır. Gönderim yapacağınız ürünlerin büyük miktarda olması halinde tek bir araç tahsis edilmektedir. Komple taşımacılık yapılarak ürünler adresten alınıp hiç ambara indirilmeden yeni adrese teslim edilmektedir.

Türkiye’nin Her Noktasına Ambar Kargo Hizmeti Vermekteyiz

Ürünlerinizi ülkemizin her noktasına gönderebilmeniz adına hizmet ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz. Özmal olan araç filomuzu genişletiyoruz. Ambar nakliye hizmetini vermek için gerekli olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Tüm personelimiz eğitimli ve deneyimli olması ile işlerini sıfır hata ile yapmaktadırlar. Ürünlerinizin taşınmasının yanında ayrıca depolanması için ayrıca depo ihtiyacınızın da ortadan kalkmasını sağlıyoruz.

Güvenli ve Sigortalı Taşımacılık

Hizmetlerimizi sıfır hata ile vermek için titiz şekilde çalışmaktayız. Birecik nakliyat ambarı hizmetinde alınan tüm önlemlere rağmen yaşanacak kazalara karşı sigorta yaparak önlem alıyoruz. Ürünlerinizi adresinizden aldığımız anda sigortalamaktayız. Fiyatlarımızın uygun olmasıyla da ürünlerinizi istediğiniz düşük maliyetle gönderebilmenizi sağlamaktayız. Her müşterimizin ihtiyacına uygun çözümler getiriyor yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturuyoruz.