Siverek Ambar

Siverek Ambar

Başka bir ilçeye ve ile gitmesi gereken yükleriniz için ambar nakliye hizmeti alabilirsiniz. Siverek ambar bu hizmet sayesinde farklı yerlere göndermek istediğiniz mallarınızın gönderimini yapabiliriz. Böylece ayrı ayrı kargoya para vermek durumunda kalmazsınız. Payam Lojistik olarak Siverek nakliye hizmetimizle ambar sevkiyatını gerçekleştiririz. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul Siverek Arası Ambar

Payam Lojistik olarak yüklerinizin sevkiyatı sırasında güvenliğe önem vermekteyiz. Adresinize gelerek aldığımız malları, özenle araçlarımıza yerleştiririz. Bu aşamada profesyonel ekibimiz, donanımlı ekipmanlarımızla yüklerinizi sağlamlaştırır. Böylece hasarsız bir şekilde Siverek’ten başka ilçe veya illere teslim edilmesi sağlanır. Ayrıca sevkiyat işlemlerin de olası sorunlara karşı önlem alırız.

Bize emanet ettiğiniz yüklerinizin sigortası yapılır. Böylece eğer bizden kaynaklı bir zarar oluşursa firmamız bunu karşılar. Ayrıca sevkiyat işlemlerinde yükleriniz, belirli noktalarda transfer edilebilir. Bu aşamada da güvenilir ekibimiz, son teknolojik ekipmanlarla yüklerinizi indirir ve yeni araca alır. Aynı şekilde güvenliğini alarak teslim edilmesi gereken adrese gönderilir.

Ambar Hizmetinde Deneyimli Ekip

Profesyonel bir lojistik firması olarak yüklerinizin güvenle taşınması için her aşamayı planlamış bulunuyoruz. Siverek ambar kargo hizmeti alacağınız sırada sevkiyatın ile mi yoksa ilçelere mi olduğu göz önüne alınır. Biz, ilçelere belirli günler de yüklerinizi ulaştırırız. İllere olan hizmetimiz her iş günü içinde devam etmektedir. İşlemleriniz aşağıdaki aşamalardan geçer:

  • İletişim ağımızdaki arkadaşlarımızla iletişim kurduğunuz andan itibaren hemen adresinize geliriz. Taşınacak yükleriniz için ekibimiz gerekli önlemleri alır.
  • Profesyonel şoför arkadaşlarımızda sevkiyatı gerçekleştirmek üzere yola çıkar.
  • Çok kısa bir süre içinde de yükleriniz adrese teslim edilecektir.

İlçe teslimatında teslimat, aynı gün içinde gerçekleşir. İllere dağıtılması gereken yükleriniz ise 1- 2 iş gününde adrese ulaşır.

Siverek Ambar Hizmetlerinde Beklentilerinizi Aşan Çözümler

Payam Lojistik olarak Siverek nakliyat ambarı sevkiyatlarınız için beklediğinizden çok daha fazlasını sunuyoruz. Her zaman memnun kalmanız için uğraşıyoruz. Bu nedenle kaliteli hizmetimizi, çok daha uygun fiyatlarla vermekteyiz. Çok fazla kargo parası vermek yerine bizimle tek seferde yüklerinizi ulaştırabilirsiniz. Böylece hasar almadan mallarınız, gitmesi gereken yere çok kısa sürede ulaşır.