Bozova Ambar

Bozova Ambar

Günümüz ticaretinin aktif bir yaşam tarzı haline gelmiş olması bu konuda ihtiyaç duyulan lojistik ve Bozova ambar hizmetlerinin varlığına hız kazandırmaktadır. Bozova nakliyat şirketi olarak bizler, gelişmiş son teknolojileri kullanarak ürünlerin istenilen vadelerde depolarımızda güven içerisinde muhafaza edilmesini sağlamaktayız.

Geniş araç filomuz ve alanında profesyonel ekibimiz ile bizlere emanet edilen ürünlerinizi siz talep edinceye kadar son teknolojik sistemler ile desteklenmiş depolarımızda özenle saklıyoruz.

İstanbul Bozova Arası Ambar

Ticarette kâr marjlarının arttırılmasında nakliye ve ambar hizmetlerinin büyük avantajları bulunmaktadır. Firmaların ürünlerini belirli lokasyonlara ulaştırmak noktasında yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak çalışmalar yürütüyoruz. Bu anlamda sunmuş olduğumuz ambar hizmetleri ile küçükten büyüğe bütün firmaların ambar ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojileri ve alt yapıyı firma olarak karşılıyoruz. Ticaretin çok daha verimli ve hızlı bir biçimde yürütülmesini hedefleyen profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz.

İstanbul-Tuzla merkezli Bozova ambar kargo depomuz Avrupa ve Anadolu yakasından bizlere ulaştırılan ürünleri depo ettiğimiz yer olarak ticarete akılcı çözümler sunmaktadır. Depomuza gelen ürünler cinslerine göre ayrılarak uygun depo bölümlerinde büyük bir itina ile saklanmaktadır. Depoların temizlik ve hijyen sorumlulukları belirli rutinlerde yapılarak depolarda saklanan ürünlerin muhafazasında büyük rol oynamaktadır. Depolar rutubetten arındırılmış ve gerekli ilaçlamaları belirlenen şekillerde yerine getirilmiş ferah ve temiz alanlarıdır.

Bozova Nakliyat Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Ürün ve yük hacminiz her ne olursa olsun sizlere sunulan ayrıcalıkla ambar hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz ambar hizmetleri arasında;

  • Parsiyel taşımacılık hizmeti
  • Komple taşımacılık hizmeti
  • Parça yük taşımacılığı hizmeti
  • Ambar kargo hizmeti
  • Depolama hizmetleri bulunmaktadır.

Bu hizmetlerden bir veya birkaçına ihtiyaç duymanız halinde kaliteli ekipmanlar, konforlu ambar alanları, profesyonel çalışanlar ve uygun araç filosu ile hizmet sunmaktayız. Bozova ambar firmaları arasında yıllarını bu sektöre adamış olan firmamız ile çalışmak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek tüm detaylar hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ambar Kargonun Avantajlarından Yararlanın

İş hacminiz ne olursa olsun bir ambar kargo şirketi ile iş birliği yapmanız her zaman daha yüksek verimde kâr oranlarına ulaşmanızı sağlayacaktır. Bugün üretim aşamasındaki maliyetlerin üzerine eklenen nakliye maliyetleri ürünün gerçek değerinin çok daha üzerinde pazara sunulmasına neden olmaktadır. Üreticinin tüketiciye veya aracı firmalara ulaşmasında ambarları kullanması nakliye giderlerinin minimum düzeylere çekilmesinde en etkin rol olmaktadır.

  • Ürünlerin Bozova nakliyat ambarı depolarında biriktirilmesi ve aynı yöne gidecek ürünlerin tek araçla uygun yükleme yöntemleri ile tek seferde nakil edilmesi ortaya çıkacak nakliye giderlerinin en aza indirilmesini sağlar.
  • Ürünlerin uygun depolarda bekletilmesi olası ürün bozulmalarının ve zayiatlarının önlenmesini sağlar. Alanında profesyonel kişilerin yardımı ile gerçekleştirilen yol düzenlemeleri sayesinde olası yol durumu gecikmeleri ortadan kaldırılmış olur.
  • Ambarlara getirilen ürünler sigorta kapsamına alınacağı için her türlü olumsuzluk durumuna karşı ürünler sigorta kapsamında değerlendirilir.