Eyyübiye Ambar

Eyyübiye Ambar

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde tüm sektörlerde uzmanlaşmalar da olmaktadır. Eyyübiye ambar nakliye sektöründe uzmanlaşma alanlarının gelişmesi ile dikkatleri çekmektedir. Ambar kargo ise firmalar için geliştirilmiş özel hizmet olarak görülmektedir. Eyyübiye nakliye firmamız üstün kalitede hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. İstanbul Tuzla’da ambarımız bulunmaktadır. Avrupa ve Anadolu yakasından alınan bütün ürünler ambara getirilmekte ve buradan araçlara yüklenerek taşınmaktadır.

İstanbul Eyyübiye Arası Ambar

Eyyübiye ambar kargo hizmetini diğer taşımacılık hizmetlerinden ayıran özelliği ürünlerin önce firmamızın kendi ambarına getirilmesidir. Farklı bir adrese taşınması gereken ürünleri küçük boyutlu araçlarımız ile adresinize gelerek almaktayız. Ardından bu ürünleri ambara getirerek gideceği kente göre ayrılan bölüme yerleştirmekteyiz. Aynı yönde gidecek ürünlerin yeterli miktarda olmasının ardından kendi özmal kapalı kasa büyük araçlara ve tırlara yükleyerek nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır:

  • Komple taşımacılık
  • Parsiyel taşımacılık
  • Parça yük taşımacılığı
  • Ambar kargo
  • Depolama

Ambar Hizmetinin Yararları Nelerdir?

Firmamızın sahip olduğu ambar sadece ürünlerin gönderim sırasında büyük araçlara yüklenmesi için değildir. Aynı zamanda ürünlerinizin depolanması ve burada güvenle istediğiniz süre boyunca kalması için bulunmaktadır. Depolama hizmetimizden yararlandığınızda ürünlerinizi muhafaza etmek için depoya ihtiyacınız bulunmaz. Ürünleriniz kısa sürede istediğiniz kente ve adrese güvenle taşınır. Eyyübiye nakliyat ambarı hizmeti almanın yararları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Ambar kargo ile ürünlerinizi kendi aracınız ve personeliniz olmadan ürünlerinizin başka bir şehre taşınması mümkün olur
  • Kapalı kasa araçlar, profesyonel ekipler ile ürünleriniz güvenle taşınır
  • Ürünlerin taşınması için büyük bütçeler ayrılmasına gerek kalmaz
  • Ürünleriniz kısa sürede hedef noktaya taşınır

Sigortalı ve Güvenli Taşımacılık

Ambar kargo hizmetini firmamız sigortalı olarak vermektedir. Ürünleriniz adresinizden alındığı andan itibaren sigorta kapsamında olmaktadır. Sigorta ürünler hedef noktaya ulaşana kadar devam etmektedir. Profesyonel ekiplerimiz ürünlerin güvenle ve konforla taşınması için titiz şekilde çalışmaktadırlar. Gönderileriniz kapalı kasa araçlara özenle istiflenmekte ve nakliye sırasında sarsılmaları ve zarar görmeleri önlenmektedir.

Sunduğumuz kaliteli hizmetten göndereceğiniz ürünün miktarı ne olursa olsun yararlanabilirsiniz. Bir palet gibi az miktarda ürün gönderdiğinizde sizlere parsiyel taşımacılık ya da parça yük taşımacılığı hizmetini sunmaktayız. Bir aracı dolduracak kadar çok olan ürünleriniz içinse komple taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Teslim edilmesine daha belli bir süre olan ürünleriniz içinse depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ambar Kargo Hizmetinde Hızlı Çözümler Sunuyoruz

Uzun süredir nakliye sektöründe yer alan firmamız Eyyübiye ambar hizmetinde sizlere hızlı çözümler sunmaktadır. Memnun müşteri sayımız artmakta ve bu sayede iş ortağımız olarak kabul ettiğimiz sizlerin ürünlerinin de ambarda uzun süre beklemesine gerek kalmamaktadır. Pek çok firmanın ürününün geldiği depolarımızda aynı yönde gidecek ürünleri aynı araca yükleyerek kısa sürede taşımayı gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin her noktasına ürünlerinizin taşınması noktasında size özel çözümler üretiyoruz.