Haliliye Ambar

Haliliye Ambar

Nakliye oldukça geniş hizmet alanı olan bir sektördür. Türkiye’nin çok büyük bir ülke olmasının yanında nakliye hizmetine duyulan ihtiyacın artması ile çeşitli uzmanlaşmalar ortaya çıkmaktadır. Haliliye ambar hizmeti firmalara kaliteli ve uygun fiyatla sunulmaktadır. Firmaların ürün ve mallarının taşınması noktasında firmamız nakliye ve lojistik desteği vermektedir.

Ambar Kargo Nedir?

Ambar büyük depolar anlamına gelmektedir. Ambarlar ürünlerin depolandığı ve bekletildiği alanlardır. Ambar kargo ise ürünlerin önce bu depoya getirilmesi ve daha sonra gideceği adrese doğru yola çıkması olarak tanımlanabilmektedir. Ambar hizmetinde ayrıca firmaların ürünlerinin depolanma ihtiyacı da karşılanmaktadır. Ürünler ambara getirilmekte ve istenen süre boyunca burada güvenle kalmaktadır. İstenen tarihte de hedef noktaya taşınarak teslimi gerçekleştirilmektedir.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Verilir?

Kargo şirketleri bireylere de hizmet vermektedirler. Oysa Haliliye ambar kargo hizmeti firmalara özel olarak verilmektedir. Gönderimi sağlanacak ürünün miktarı önemli değildir. Çok az miktarda ürünlerde bu hizmet kapsamında ekonomik maliyetle taşınabilmektedir. Ürün miktarı az olduğu takdirde parsiyel taşımacılık ya da parça yük taşımacılığı hizmeti tercih edilmektedir. Ürünlerin bir aracı dolduracak miktarda olması halinde ise komple taşımacılık yapılmaktadır. Firmamızın İstanbul Tuzla’da ambarı bulunmaktadır. Gönderimi yapılacak ürünlerin buluşma noktası bu ambardır. Buradan araçlara yüklenerek hedef adrese ulaştırılmaktadır.

Ambar Hizmetinin Yararları Nelerdir?

Bütün firmaların amacı üretimini yaptıkları malları satarak kazanç elde etmektir. Üretim sırasında maliyetin düşürülmesi de kazancın artmasının en önemli şartıdır. Üretim maliyeti içinde ürünlerin farklı noktaya gönderilmesi sırasında ortaya çıkan maliyette bulunmaktadır. Firmamızın sunduğu uygun fiyatlı ambar kargo hizmetinden yararlanıldığı takdirde maliyette istendiği şekilde düşebilmektedir. Ambar hizmetinin yararları arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Ürünlerinizi farklı bir kente göndermek için araca ve personele ihtiyaç duyulmaz
  • Ürünlerinizi adresinize gelerek alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir
  • Taşınma işlemi profesyonel ekipleri le yapıldığından güvenli ve konforlu olur
  • Uygun fiyatlı taşımacılık yapılır ve nakliye için ayrılan bütçelerin aşılmasının önüne geçilir

Sigortalı Ambar Kargo Hizmeti

Ambar kargo hizmetini firmamız sigortalı olarak sunmaktadır. Bu şekilde ürünlerin adresinizden alınıp yeni adrese teslimi arasında geçen süre içinde güvencede olmasını sağlamaktayız. Gerçek değerlerinden sigortalamakta olabilecek kazalar karşısında maddi kayıplar yaşanmasının önüne geçmekteyiz. Haliliye ambar firmamız sigortalı olarak ürünlerinizi ülkenin tüm noktalarına güvenle taşımaktayız. Profesyonel ekibimizle ve özmal araçlarımızla verdiğimiz kaliteli hizmetle müşteri portföyümüz genişlemeye devam etmektedir.

Hızlı ve Uygun Fiyatlı Çözümler Üretiyoruz

Sahip olduğumuz özmal araçlarımız deneyimli ekibimiz ile her müşterimize özel ve hızlı çözümler üretmekteyiz. Gönderilerinizi kendi araçlarımızla alarak depolarımıza götürmekteyiz. Burada aynı yönde gidecek tüm ürünleri birleştirmekte ve aynı araca yükleyerek maliyeti düşürmekteyiz. Firmamız büyümeye devam ederken aynı zamanda teknolojinin getirdiği yeniliklerden de yararlanmaktayız. Uydu takip sistemli araçlarımız ile ürünlerinizin nerde olduğunu ve teslim edilmesine ne kadar süre kaldığını bilmeniz de mümkün oluyor.